עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

פיתוח, עיצוב וקידום אתרי מכירות, אתרי תדמית ומסחר מקוון מ - 2009
prosites.site/
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

משאיות מנוף - התפתחות רב רב ממדית

15/07/2018 12:40
פרוסייטס
משאיות מנוף

שיפור בטיחות וביצועים במרחב וממד הזמן  - משאיות מנוף
משאיות מנוף רב תכליתיות

מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף רב תכליתיות אשר ניתן להתאים אותן לביצוע מרבית עבודות מנוף. ניתן להזמין משאית מנוף לשם הובלה בלבד, או משאית ונטוזה להובלה והתקנות זכוכית. משאית מנוף סל לעבודות גובה וכו'. אנו מספקים גם שירותי משאית מנוף חירום כאשר מתעורר צורך מידי ולא מתוכנן לשימוש במשאיות מנוף. להזמנת משאית מנוף מתאימה למשימה שלכם צרו קשר.
קיימים סוגים שונים של משאיות מנוף. משאיות לביצוע משימות ייעודיות ולעומתן, משאיות שניתן בעזרתן לבצע מכלול של משימות מגוונות בתחומי פעילות שונים. בעבר היו משאיות מנוף מיועדות למשימה ספציפית אולם כיום ניתן להתקין על משאית מנוף את הכלי המתאים לביצוע המשימה שאותה הוזמנה משאית מנוף לבצע.

משאיות מנוף עם התקנים קבועים

בכבישי הארץ ניתן לראות משאיות מנוף רבות אשר עוסקות בהובלות קבועות של חומרי בנייה על משטחים, משטחי דשא ומכולות. משאיות מנוף אלה, יהיו מצוידות באופן קבוע במתקן אשר מאפשר הן הנפה והעמסה מהירה של המטען והן פריקתו ביעילות המרבית באתר היעד.
האפשרות להנפה ופריקה יכולה להיות בעזרת וו שמתחבר ישירות למטען למשל במקרה של בלות תפזורת. בלות חומרי בנייה, דשנים, חומרים תעשייתיים וכו'. במקרה זה מנוף המשאית מצויד בוו קצה המתחבר ישירות ללולאות הבלות.
לעתים נעשה שימוש ברצועות או שרשראות הנפה אתן אשר חובקות את המטען ומחוברות לוו המנוף בלולאות המצויות בקצה הרצועה. לעתים נעשה שימוש ברצועות על או שרשרות על מנת לשמור על מרחק בין המטען והמנוף בעת ההעמסה והפריקה.
אפשרות קבועה נוספת היא מתקן מלגזה אשר נכנס מתחת למשטחי העץ של המטען, ומסוגל להתכוונן, להעמיס ולפרוק את המטען ללא גרימת נזק למטען, למשאית או לסביבת היעד.
התקן קבוע נוסף הוא מנוף חביקת לחץ (גרפל) המיועד להנפת משטחי בלוקים למשל.

משאיות מנוף בהתאמה למשימה

לצד משאיות מנוף ייעודיות ניתן להזמין משאיות ורסטיליות רב תכליתית עליה ניתן להרכיב מגוון מתקנים ייעודיים.לרוב משאיות אלה ישמשו לביצוע משימות מורכבות החורגות מהובלה בלבד. כאשר מדובר בהובלות מנוף תפקידה של המשאית יכול להסתכם בהליך הנפה של מטען על המשאית, הובלה ופריקה באתר היעד.
משאיות מנוף בהתאמה מאובזרות במתקנים המתאימים לביצוע עבודות גובה כאלה ואחרות. כמו מנוף סל לעבודות גובה שונות מטיפול בתאורת רחוב ועד גיזום ועבודות התקנה בגובה רב.

ניתן להזמין כיום משאיות מנוף שמסוגלות להניף את המטען שלהם ישירות למקום בו יעשה בו שימוש ובכך לחסוך ולייעל את תהליכי העבודה. משאית מנוף עם מפעיל מנוסה משמשת אמצעי יעיל לביצוע מהיר הרבה יותר של משימות שבעבר היה קיים קושי מובנה בביצוען. קושי הנובע ברוב המקרים מהפרשי גבהים.

אנו ממליצים לפנות לחברה המספקת שירותי משאיות מנוף ורסיטלים על מנת שיאפשר לכם לבצע את משימתכם ביעילות ובבטיחות.