עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

פיתוח, עיצוב וקידום אתרי מכירות, אתרי תדמית ומסחר מקוון מ - 2009
prosites.site/
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

הקאמבק של הפאצ'ים

08/07/2018 08:04
פרוסייטס
פאצים
הפאצ'ים שמסובבים את גלגל הזמן
האופנה שחוזרת על עצמה בדמות הפאצ'ים

מחפשים פאצ'ים מסוימים ולא מוצאים? 123 רקמה ירקמו עבורכם את הפאץ שאתם מחפשים. פאצ'ים של יחידות צבאיות, גופים ציבוריים, ענפי ספורט או פאצ'ים כללים המתאימים לכל בגד, תיק, מעיל או לכל סוג אחר של אריג.

אם גם אתם בענייני אופנה וסטיילינג אז אתם בטח יודעים שהפאצ'ים חזרו ובגדול. טרנד נוסטלגי שהיה בשנות ה- 60 אשר חזר בשנות ה-80 והנה הופיע לו שוב היום. בשנות ה- 60 הפאצ'ים היו כדי לכסות חורים בבגדים, את  הפא'ץ היו תופרים על החור בבגד. בחזרתו בשנות ה - 80 הפא'ץ קיבל שדרוג מסויים והפך גם לסוג של אופנה בקרב הילדים והמתבגרים.

הפאצ'ים כבר לא נועדו רק לכסות חורים בבגד אלה היו אופנה בפני עצמה. את רוב הפאצ'ים אנו מכירים על מדי המשטרה, סמלים של יחידות צבאיות, קבוצות כדורסל וכדורגל, רוכבי אופניים, קבוצות אופנוענים ועוד.

כיום בזכות הטכנולוגיה החדישה אמנים בתחום הגרפיקה הממוחשבת יכולים להפוך כל סמן או רעיון לפא'ץ מעוצב בהתאמה אישית, כך מעצבי אופנה בארץ ובעולם יכולים לשרטט דוגמאות ייחודיות ולבצע כמויות גדולות של העתקים באיכות גבוה כאשר כולם  יהיו זהים. את הפא'ץ המוגמר ניתן לתפור לבגד, תיק, מעיל, כובע או כל סוג בד אחר ניתן גם להדביק את הפאץ' לחומר שאינו בד.

אם בעבר היו הפאצ'ים נעשים בעבודת יד בלבד והיו נדירים, כיום ניתן לרכוש את הפאצ'ים במגוון רחב של חנויות ואף רשתות אופנה, אצל הבנות היום הולך פא'ץ של סוסי פוני, פיות ואצל הבנים סטאר וורס, ספיידרמן  והמתבגרים/ת סמלי סדרות כמו "החממה", "גאליס" ועוד.

פאצ'ים בעיצוב אישי וייחודי

אם לכם יש רעיון או שרטוט אהוב שקיבלתם או ציירתם, כיום גם אתם יכולים ליצור לעצמכם את הפא'ץ הייחודי שלכם כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את השרטוט / ציור ל 123 רקמה ואנו נעביר את השרטוט לקובץ דיגיטציה, נראה לכם את ההדמיה איך הפא'ץ יראה ולאחר אישורכם מתחילים בהכנת הפא'ץ הייחודי שלכם. 


אספני הפאצ'ים

אם לא ידעתם... ישנה קהילה גדולה ופעילה של אספני פאצ'ים אשר מאתרים סמלים נדירים של יחידות מובחרות של חיל הטייס או חיל הים מצבאות שונים בעולם, ישנם אחרים המאתרים קבוצות בייסבול, כדורגל וסמלי מלוכה אשר מבקשים שניצור להם את הפא'ץ הנדיר. 

מחפשים פאצ'ים מסוימים ולא מוצאים? 123 רקמה ירקמו עבורכם את הפאץ שאתם מחפשים. פאצ'ים של יחידות צבאיות, גופים ציבוריים, ענפי ספורט או פאצ'ים כללים המתאימים לכל בגד, תיק, מעיל או לכל סוג אחר של אריג.