עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

פיתוח, עיצוב וקידום אתרי מכירות, אתרי תדמית ומסחר מקוון מ - 2009
prosites.site/
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

מוניות אחדות - תחנת מוניות בפתח תקווה

01/07/2018 15:32
פרוסייטס
מוניות אחדות

מוניות אחדות - תחנת מוניות שלא נשארת מאחור ומוכנה לדבר הבא - מוניות אוטונומיות.

מוניות אחדות עוקבים ומציידים את התחנה במוניות חדישות ככל האפשר, בהתאם לרמת האוטונומיה המאושרת על ידי הרשויות, הרגולטורים השונים והתקינה המחמירה ביותר. לנו חשוב להיות מעודכנים בפיתוחים חדשים הקיימים בשוק ולשלב את הטכנולוגיה החדשה בצי המוניות שלנו.

מכוניות אוטונומיות - כבר לא רק בסרטים

לפני 20 שנה מי חשב שיהיו רכבים שנוסעים ללא נהג.. הדבר הזה היה קיים רק בסרטי מדע בדיוני. היינו יושבים פעורי פה וחושבים האם באמת אפשר לבנות מכונית כזאת שנוסעת לבד? אז הנה הגיע היום שהמדע הבדיוני  כבר לא כל כך בדיוני, הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת לנו להשתכלל עם השנים ולהגיע למקומות שחשבנו שקיימים רק בסרטים.

כבר מספר שנים אנו שומעים על מכוניות אוטונומיות, שיחליפו את הרכבים הרגילים, אשר יצמצמו את מספר תאונות הדרכים. הרכבים האוטונומים יהיו ירוקים למען איכות הסביבה, יצמצמו את כמויות הרכבים הפרטיים לכל משפחה, ובכך נוכל לחסוך בהוצאות החודשיות על הרכבים הפרטיים ועלויות הנסיעות בתחבורה הציבורית תרד להפליא. מוניות אחדות פועלת בכיוון זה של צמצום הוצאות כבר כיום.

ניתן כבר היום לראות רכבים פרטיים בעלי דרגות אוטונומיות שונות, לדוגמא: ברכבים החדשים יש מערכת שיוט אוטומטית, מערכת בלימה אוטונומית, מערכת חניה אוטומטית ועוד. השאיפה של יצרני הרכבים היא להגיע לכלי רכב אוטונומי מלא ללא נהג אנושי בכבישים עירוניים ובין עירוניים.
ברגע אשר יצרני הרכבים יגיעו לתוצר מוגמר. תכנון פנים הרכב ישתנה גם הוא. לא יהיה צורך במערכת ההיגוי, גודל המנוע ישתנה (לא בטוח יהיה מנוע) ובכך יצטרכו יצרני הרכב להתאים את פנים הרכב לנוסעים. 

האם אנו מוכנים לרכב אוטונומי?

ישנה מחלוקת לא קטנה בקרב האוכלוסייה, חלקם מאוד שמחים מהשינוי העתידי של הרכבים. מהאופציה שילדינו לא יצטרכו להוציא רישיון נהיגה, חיסכון על דלק, ביטוחים וטיפולים. ישנם אנשים שלא אוהבים לנהוג ומבחינתם זה ברכה. הם לא צריכים לדאוג לערנות, יכולים לשתות ואז להיכנס לרכב לחזור הביתה ללא דאגה, אפשר לשלוח את הילדים לחברים ובלי לצאת מהבית.

מצד שני, יש אנשים אשר חוששים שיהיו באגים בתוכנות ההפעלה של הרכב, שיכולים לגרור תאונות מחרידות, חוסר השליטה בכלי הרכב, מערכות ההפעלה של הרכב יהיו חשופות לווירוסים, תוכנות זדוניות וכו.


בנוסף, ישנם אנשים שקשה להם המחשבה שלא יכלו לנהוג, אנשים רבים נהנים מעצם הנהיגה ובמיוחד מנהיגה ברכבים ידניים. הפחד שלהם הוא, מקצוע הנהיגה יהפוך לתחביב, או לספורט מקצועני כמו בנהיגת מרוצים.

עד אז… התכנון של יצרני המכוניות הם עבור כלי תחבורה ציבוריים אשר יהיו אוטונומים ובכך יוזיל עלויות נסיעה לציבור הנוסעים, סנכרון מושלם בין תזמונים, תחנות, רמזורים ועוד.

נהגי תחנת מוניות אחדות, אינם נהגי מרוצים אך הינם נהגים מקצועיים מהמעלה הראשונה אשר ישמחו לספק לכם שירותי מוניות, הסעות ומשלוחים לכל מקום אשר תצטרכו.