עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

פיתוח, עיצוב וקידום אתרי מכירות, אתרי תדמית ומסחר מקוון מ - 2009
prosites.site/
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

משרד אדריכלים בדרום המתעורר

10/10/2017 10:15
פרוסייטס
משרד אדריכלים, אדריכלים בדרום
משרד אדריכלים בדרום - סערת הבנייה השקטה


משרד אדריכלים בדרום - מתכננים ובונים בתנועה...

בדרומה של מדינת ישראל, מתרחש מזה כמה עשורים, תהליך פיתוח ואיכלוס בקצב כה מהיר, שניתן להשוותו לצונמי של בנייה. במצב זה רק משרד אדריכלים בדרום יידע להתמודד עם השינויים וההתפתחויות הרבות המהוות צונמי מורכב זה.
מדינת ישראל כולה חווה תהליכי פיתוח מואצים ביותר בתחום הבנייה. תהליכים אלה משקפים את ניסיונה של הממשלה להתמודד עם העליות במחירי הדיור ועודף הביקושים לדירות חדשות שנוצר בעקבות השינויים הדמוגרפים. בהליכי פיתוח אלה מעורבים גופים סטטוטוריים רבים (כגון קק"ל, מנהל מקרקעי ישראל, משרד השיכון והאוצר ועוד). כמובן שעל הביצוע המידי בכל איזור וכך גם בדרום מופקדים נציגי פיקוח של הרגולטורים השונים ונציגיו של משרד אדריכלים בדרום שמיצגים את הלקוחות המקומיים.

מאחר ורוב שטחה של ישראל מצוי בחלקה הדרומי, הרי שגם אם צונמי הפיתוח בחלק זה של ישראל, זהה לקצב ההתפתחות ביתר שטחי המדינה, בדרום המדינה, לכאורה, הוא מפוזר על שטח גדול והשפעתו מורגשת הרבה פחות. אולם כאשר בוחנים את קצב גידול האוכלוסייה באיזור הדרום המשתרע בין גדרה, אשדוד, אשקלון ובאר שבע וקרית גת ניתן להצביע על צונמי ממשי של התפתחות מבורכת בתחום התחלות הבנייה. עלינו להדגיש, כי בנוסף לכך יש לזכור שגם בתחום הבנייה הכפרית (הרחבות במושבים וקיבוצים וישובים כפריים) מתרחשים תהליכי פיתוח מואצים ביותר. גם בערים הרחוקות יותר מהמרכז אשר אליהם מגיעה כיום הרכבת (אופקים, דימונה וכו') החלו תהליכי פיתוח מהירים ביותר אשר מבליטים את הצורך להיעזר בשרותיו של משרד אדריכלים בדרום שלו יתרונות משמעותיים מעצם מיקומו.


יש לציין שבמקביל לתהליכי פיתוח מהירים בהובלת המדינה, מתרחשים בדרומה של ישראל מאבקים תמידיים על מימוש בעלותה של המדינה על קרקעות באיזור זה המתאפיין בצונמי התיישבותי מסוג אחר. שטחים רבים מיושבים על ידי מה שמכונה "הפזורה הבדואית" ורשויות המדינה נתקלות באין ספור מכשולים בדרך למימוש זכויות המדינה על הקרקע.
כמובן שזהו צונמי התפתחותי מכיוון אחר. אולם כאשר מתקיימים שני תהליכים מנוגדים אלה בו זמנית הרי שרשויות המדינה, האמונות על חוקי התיכנון והבנייה, מחויבות בעדכון תקנות הבנייה ואכיפתן באופן קפדני וחסר פשרות. במצב זה למשרד אדריכלים בדרום המצוי בקשר עם גורמי אכיפה מקומיים יהיה קל יותר לבצע התאמות ושינויים המתרחשים כחלק מהמאמצים לבסס את החזקה על שטחים אלה.

תהליכי התפתחות נוספים המתרחשים בעצמה של צונמי בתחום זה, שייכים לטכנולוגיות הבנייה החדישות, וכמובן ההתפתחות המהירה הנוגעת לאלמנטים השייכים לעיצוב הפנים של כל סוגי הבנייה. חלק מטכנולוגיות מתקדמות אלה משויכות ל"בנייה הירוקה" המייצגת גישה חדשנית הלוקחת בחשבון אלמנטים אקולוגיים כחלק מתכנון המבנה ועיצוב הפנים של הבית.משרד אדריכלים בדרום - ליווי צמוד עד לאיכלוס

רק משרד אדריכלים בדרום, אשר מעודכן בכל תקנות הבנייה המחמירות ובמקביל מסוגל לתת מענה ולשלב על פי תקנות אלה, את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום הבנייה ועיצוב הפנים יאפשר לכם לקבל ליווי מקצועי ואמין משלבי התכנון ועד לשלבי האכלוס של ביתכם.
  
ראוי להדגיש שכאשר אנו בוחרים במשרד אדריכלים בדרום, אנו זוכים למענה מידי לכל "ההפתעות" שצצות בדרך גם לאחר שלב התכנון ועיצוב הבית או הדירה. משרד אדריכלים בדרום יכול לבצע את כל ההליך כשהוא עם יד על הדופק וכך מובטח לנו שלצד תכנון ועיצוב חדשניים נזכה במידת הצורך, גם לליווי מקצועי צמוד שימנע תקלות ותקיעות בדרך.

נסכם בהמלצה משמעותית ביותר והיא שאם הנכם עומדים להשקיע בתחום זה באיזור הדרום, אשדוד, גדר, קרית גת, באר-שבע וכו' בין אם לפניכם בניית בית צמוד קרקע, רכישת דירה בבניה רוויה חדשה, עיצוב דירת יוקרה או עיצוב בית יוקרה עליכם להיעזר בשירותיו של משרד אדריכלים בדרום. משרד אשר הינו בעל ניסיון רב שנים, מצד אחד, אך ברשותו הידע והיכולת לשלב בכל תיכנון ועיצוב את הטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות בתחום.