עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

פיתוח, עיצוב וקידום אתרי מכירות, אתרי תדמית ומסחר מקוון מ - 2009
prosites.site/
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

הדפסה על חולצות, הדפסת תמונה על קנבס-אותנטיות

09/10/2017 12:22
פרוסייטס
הדפסת תמונה על קנבס, הדפסה על חולצות
יצירת מתנות מקוריות  - בהדפסה על חולצות, והדפסת תמונה על קנבס


מזכרת שלא תשכח - הדפסת תמונה על קנבס

אחת הדרכים הפופולריות ביותר כיום להכנת מתנות המציינות אירועים חשובים בחיינו הינה הכנת עיצובים גרפיים באמצעים דיגיטליים, של צילומים איורים גרפיים שילובם של השניים וכמובן תוספת מלל המצביע על ייחודו של האירוע. ניתן להסתפק באחד מהשלושה או לשלב ביניהן וליצור עיצוב במחשב (או בטלפון) אשר יביא לידי ביטוי את אופיו וייחודו של האירוע שלכבודו אנו מכינים את המתנה. ניתן כיום בטכנולוגיות הקימות להדפיס את העיצוב שהכנתם על מספר מוצרים רב. אנו נתמקד היום בהמלצה על הכנת מתנה מקורית בהדפסת תמונה על קנבס או הדפסה על חולצות.

ראוי לציון שבמידה ואתם שוקלים להשקיע ולהכין מתנה יוצאת דופן הרי שניתן להכין עיצוב ולאחר הדפסה על קנבס, להקטינו וכן להדפיס על כוסות ואפילו להתאימו להדפסה על חולצות. כלומר יצירת סט מתנות שעליהם הדפס זהה. הדפס אשר מביע את רחשי לבכם וברכותיכם למקבל המתנה.

הדפסה על קנבס מאפשרת לכם כיום ליצור אין סוף מתנות מקוריות אשר מנציחות על גבי תמונה מודפסת את אשר יש ברצונכם להביע. ניתן כיום ליצור כמעט כל גודל של תמונה לתליה על הקיר או לחלופין תמונה קטנה להצבה על שידה בבית. מכונה ייעודית להדפסה על קנבס מאפשרת להפוך צילום מהטלפון או תמונה שעיצבתם בתוכנת עריכה גרפית פשוטה ביותר, למתנה מקורים שאין שני לה. ניתן לשלב ולהכין תמונה גדולה הכוללת צילומים מזמנים שונים ולקבצם לתמונה אחת בקובץ דיגיטלי ולאר הדפסה על קנבס מתקבלת תונה המהווה מזכרת יוצאת דופן לאירוע אותו אתם חוגגים.

הזדמנויות בהן ניתן להשתמש בהדפסה על קנבס לשם הכנת מזכרת משותפת לקבוצה. כמובן שבסיומו של כל פרק במערכת החינוך ניתן להכין בהדפסה על קנבס תמונות מחזור בתוספת כיתוב. למשל, בסיום הגן, ביה"ס היסודי וכו', ניתן להכין תמונות קבוצתיות ולסיום י"ב כמו גם לסיום קורסים צבאיים, ניתן להכין תמונה הכוללת צילומי ראש של חברי הקבוצה ולשלבם בתמונה אחת בתוספת איורים. 
דוגמה נוספת למתנה מקורית הינה הכנת מתנה לבן זוג, חבר, חברה לציון יום משמעתי או אפילו יום הולדת. מתנה כזאת הכוללת הדפסה על קנבס מעניקה למתנה משמעות מרחיקת לכת וארוכת טווח…


הדפסה על חולצות - לשמר את האירוע לעד

הזכרנו בסעיף הקודם את האפשרות ליצירת סטים הכוללים גם הדפסה על חולצות. חשוב להדגיש כי יש הבדל באופי ההדפסה ומשך ימיה של המתנה. בעוד הדפסה על קנבס אמורה להוות קישוט ולכן תחזיק זמן אין סופי כמעט. הרי שהדפסה על חולצות מעניקה ליקירכם מתנה מקורית לשימוש חוזר ונשנה. כאשר מדובר בהדפסה על חולצות באיכות גבוהה הרי שהחולצה תחזיק לזמן רב והרבה כביסות אך עדיין לא ניתן להשוות בין אורך החיים של תמונה שהוטבעה על קנבס ואותה תמונה שהוטבעה על חולצה.

בשל כך מומלץ בחום במידה ותקציבכם מאפשר לשלב, למשל, וליצור מאיין סט מתנה המשלב הדפסה על חולצות, הדפסה על קנבס והדפסה על כוסות של תמונה המשקפת את האירוע אותו אתם מציינים.

כמובן שלעתים ניתן להסתפק ביצירת קובץ גרפי דיגיטלי הכולל תמונה מלל ואיור לשם הדפסה על חולצות לסיום קורס או תחילת שנה.

המלצה חשובה לסיום. במידה ואתם בוחרים בהדפסה על חולצות ודאו שהחולצות שעליהם אתם מדפיסים הינן באיכות מעולה ומתאפשר לכבסם ללא חשש. במידה ואתם מכינים תמונה בעזרת הדפסה על קנבס יש לוודא שההדפסה הינה באיכות גבוהה ובצבעים עמידים לאורך זמן.