עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

פיתוח, עיצוב וקידום אתרי מכירות, אתרי תדמית ומסחר מקוון מ - 2009
prosites.site/
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

קניית חדש או מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

08/10/2017 14:42
פרוסייטס
מחשבים ניידים

קניית מחשבים ניידים חדשים או תיקון מחשבים ניידים - להיות או לא להיות…
קנייה או תיקון מחשבים ניידים - שיקולים משמעותיים
לפני שאתם מגיעים להחלטה המשמעותית.
כנסו לאתר - www.superprice.co.il - המציע מחשבים ניידים במחירים מדהימים ואז קבלו את ההחלטה הנכונה עבורכם.


תיקון מחשבים ניידים היה בעבר כרוך בהליך ממושך מרגע הגעת המחשב למעבדה לתיקון מחשבים ניידים ועד לשלב הסיום בו הוחזר המחשב לבעליו. אחת הסיבות הבולטות היה המצב בו בשנות האחריות יש להחזיר את המחשב לחברה הנושאת באחריות. הליך שלעתים יכול להימשך על פני שבועיים או יותר של ימי עבודה. גם אם הלקוח הביא את המחשב ישירות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים הרי שהיה צורך לעתים להמתין זמן רב, כאמור.
משפג תוקף האחריות מומלץ ליצור קשר עם מעבדה לתיקון מחשבים ניידים המתמחה בתחום ואשר מצוידת במגוון הכלים וטכנולוגיות האבחון והתיקון אשר יאפשר למעבדה לבצע אבחון מהיר ותיקון התקלה בעלות המינימלית.
מחשבים ניידים מצויים כיום ברשותם של בני כל הגילים, אנשי עסקים ובעלי תפקידים וכן סטודנטים, תלמידי תיכון ואפילו תלמידי בתי הספר היסודי. בעבר הייתה גישה אשר גרסה שלא כדאי לתקן מחשבים ניידים שפגה האחריות שלהם. אולם ככל שנפוצו המחשבים הניידים השתכללו הכלים הטכנולוגיים בהן מצוידת מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ובשל כך ניתן לבצע כיום, תיקון מחשבים ניידים במחירים סבירים ביותר. כיום יש בידי מעבדה לתיקון מחשבים ניידים המצוידת כהלכה היכולת לאתר את מקור התקלה המדויק וכך אי צורך בתיקון גדול אלה ניתן להחליף חלק קטן. לדוגמא אם בעבר היה צורך בהחלפת לוח האם כולו בשל תקלה שמקורה לא אותר כיום ניתן לאתר את מקור התקלה ולעתים לפתור את התקלה על ידי החלפת רכיב בודד כגון קבל. שינוי משמעותי זה מאפשר לשקול את כדאיות התיקון ולקחת החלטה נכונה. כמובן שלמותר לציין שהחלפת רכיב בודד זולה משמעותית מהחלפתו של לוח האם כולו.
ניתן כיום לקבל שירות מהיר, של איסוף והחזרה ממעבדת תיקון המחשבים הניידים, בפריסה ארצית, דבר המזרז את כניסתו של המחשב הנייד במהירות למסלול האבחון והתיקון. כשהמחשב מגיע למעבדה יכול בתוך שעות ספורות טכנאי המעבדה לבצע הערכה ראשונית של מקור התקלה ולאור כך להגיש ללקוח הצעת מחיר לתיקון התקלה/תקלות.
יש לציין שמעבדה לתיקון מחשבים ניידים המצוידת בטכנולוגיה, כלים וידע מתאימים מסוגלת להעניק לכם טיפול יסודי למחשבים ניידים של רוב החברות המובילות.

דוגמאות לתיקונים המתבצעים במעבדה לתיקון מחשבים ניידים

חשוב להדגיש שכאשר אתם שוקלים לפנות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים מומלץ לבחור במעבדה ייעודית מקצועית, בעלת ידע וניסיון רב שנים בתיקון מחשבים ניידים. מעבדה שמבצעת את התיקונים בעצמה ולא מעבדה קטנה ששולחת את המחשב לתיקון במעבדה אחרת.
במעבדה מודרנית ניתן לבצע במקוום גם החלפת מסך מגע במקרה הצורך, במקרה שלוח המקשים פגום ויש להחליפו ניתן לעשות זאת וכמובן שלפני ביצוע העבודה תיערך בדיקה ותקבלו הצעת מחיר.
גם אם ישנם בעיות של מגעים בשקעים של ה-USB או כוח שקע אחר ימצא פתרון לכך במעבדה.
מעבדה גדולה וותיקה תציע לכם שירות מהיר כולל מענה טלפוני והנחיות מטכנאי המעבדה לגבי כדאיות התיקון.
מעבדה חדשנית תבצע עבורכם במהירות ניקוי או החלפה של מאוורר למחשב נייד ובמידת הצורך ניתן להחליף כרטיס מסך.

כנסו לאתר - www.superprice.co.il - והשוו מחירי חדשים למחירי תיקון אפשריים.